QXL.dkSøg15 søgeresultater
Kategorier
  • Aluminia(15)
Avanceret søgning
Gør et kup
Opret Søgeagent
1
Produkt Slut Bud Pris
aluminia boernehjaelpsfigur kejserens nye klaeder Aluminia børnehjælpsfigur - Kejserens nye klæder - 8/4/2020 14:40 0
400,- DKK
aluminia boernehjaelpsfigur af prinsesse Aluminia Børnehjælpsfigur af prinsesse 8/4/2020 14:43 0
400,- DKK
aluminia boernehjaelpsfigurer dreng og pige med kurv samlet Aluminia børnehjælpsfigurer - dreng og pige med kurv/samlet 8/4/2020 14:48 0
400,- DKK
4 platter fra ddpa 4 PLATTER FRA DDPA. 8/4/2020 18:26 0
100,- DKK
aluminia boernehjaelpsfigurer hyrdinden og skorstensfejeren Aluminia børnehjælpsfigurer - Hyrdinden og skorstensfejeren 10/4/2020 13:24 0
850,- DKK
aluminia ALUMINIA 10/4/2020 14:04 0
50,- DKK
aluminia farverig platte 1915 kastellet i koebenhaven ALUMINIA FARVERIG PLATTE - 1915 - KASTELLET I KØBENHAVEN 10/4/2020 21:02 0
195,- DKK
aluminia porcelaen bonbonniere h 13 5cm Aluminia Porcelæn Bonbonniere H.13,5cm 11/4/2020 14:26
1780,- DKK
platte frederik den 6 ingen paaskrevet firma men aluminia PLATTE FREDERIK DEN 6 INGEN PÅSKREVET FIRMA MEN ALUMINIA 11/4/2020 14:33 0
40,- DKK
2 musselmalede tallerkner aluminia koebehavns fajancefabrik 2 MUSSELMALEDE TALLERKNER. ALUMINIA/KØBEHAVNS FAJANCEFABRIK. 12/4/2020 15:44 0
40,- DKK
aluminia tranquebar lille sovsekande ae9 Aluminia Tranquebar - lille sovsekande (Æ9) 12/4/2020 16:06 0
195,- DKK
aluminia marmeladekrukke Aluminia marmeladekrukke 14/4/2020 19:33 0
35,- DKK
aluminia krakele terrine diam 32cm Aluminia krakele terrine diam. 32cm 17/4/2020 10:22
90,- DKK
sonja tallerkner SONJA TALLERKNER. 20/4/2020 14:56 0
50,- DKK
columbine blomstervase niels thorsson nr 2761 Columbine blomstervase Niels Thorsson Nr. 2761 21/4/2020 09:58 0
1250,- DKK

Viser: 1-15  af  15  linjer

1 |
Opdateret: 8/4/2020 07:02.