QXL.dkSøg7 søgeresultater
Kategorier
  • Aluminia(7)
Avanceret søgning
Gør et kup
Opret Søgeagent
1
Produkt Slut Bud Pris
aluminia ALUMINIA 24/10/2019 17:09 0
50,- DKK
aluminia farverig platte 1915 kastellet i koebenhaven ALUMINIA FARVERIG PLATTE - 1915 - KASTELLET I KØBENHAVEN 24/10/2019 19:27 0
225,- DKK
aluminia porcelaen bonbonniere h 13 5cm Aluminia Porcelæn Bonbonniere H.13,5cm 26/10/2019 14:02
1780,- DKK
aluminia tranquebar lille sovsekande ae9 Aluminia Tranquebar - lille sovsekande (Æ9) 26/10/2019 22:24 0
215,- DKK
aluminia krakele terrine diam 32cm Aluminia krakele terrine diam. 32cm 1/11/2019 09:58
90,- DKK
2 musselmalede tallerkner aluminia koebehavns fajancefabrik 2 MUSSELMALEDE TALLERKNER. ALUMINIA/KØBEHAVNS FAJANCEFABRIK. 5/11/2019 20:24 0
60,- DKK
columbine blomstervase niels thorsson nr 2761 Columbine blomstervase Niels Thorsson Nr. 2761 6/11/2019 23:12 0
1300,- DKK

Viser: 1-7  af  7  linjer

1 |
Opdateret: 24/10/2019 06:24.