QXL.dkSøg7 søgeresultater
Kategorier
  • Aluminia(7)
Avanceret søgning
Gør et kup
Opret Søgeagent
1
Produkt Slut Bud Pris
aluminia krakele terrine diam 32cm Aluminia krakele terrine diam. 32cm 5/3/2021 11:08
90,- DKK
sonja tallerkner SONJA TALLERKNER. 5/3/2021 14:28 0
30,- DKK
aluminia platte zincks 100 aars jubilaeum ALUMINIA PLATTE - ZINCKS 100-ÅRS JUBILÆUM. 5/3/2021 14:34 0
60,- DKK
aluminia ALUMINIA 6/3/2021 19:12 0
50,- DKK
aluminai fad platte form 352 fra 1914 absolut fejlfri ALUMINAI FAD PLATTE FORM 352 FRA 1914 - ABSOLUT FEJLFRI.. 6/3/2021 22:26 0
550,- DKK
platte frederik den 6 ingen paaskrevet firma men aluminia PLATTE FREDERIK DEN 6 INGEN PÅSKREVET FIRMA MEN ALUMINIA 7/3/2021 16:13 0
40,- DKK
aluminia porcelaen bonbonniere h 13 5cm Aluminia Porcelæn Bonbonniere H.13,5cm 13/3/2021 15:14
1780,- DKK

Viser: 1-7  af  7  linjer

1 |
Opdateret: 4/3/2021 00:53.