QXL.dkSøg5 søgeresultater
Kategorier
  • Aluminia(5)
Avanceret søgning
Gør et kup
Opret Søgeagent
1
Produkt Slut Bud Pris
aluminai fad platte form 352 fra 1914 absolut fejlfri ALUMINAI FAD PLATTE FORM 352 FRA 1914 - ABSOLUT FEJLFRI.. 5/8/2021 18:39 0
550,- DKK
aluminia krakele terrine diam 32cm Aluminia krakele terrine diam. 32cm 6/8/2021 11:30
90,- DKK
platte frederik den 6 ingen paaskrevet firma men aluminia PLATTE FREDERIK DEN 6 INGEN PÅSKREVET FIRMA MEN ALUMINIA 9/8/2021 15:13 0
40,- DKK
skoere fugl af beth breyen 'Skøre fugl' af Beth Breyen 10/8/2021 20:50 0
40,- DKK
aluminia porcelaen bonbonniere h 13 5cm Aluminia Porcelæn Bonbonniere H.13,5cm 14/8/2021 15:36
1780,- DKK

Viser: 1-5  af  5  linjer

1 |
Opdateret: 5/8/2021 09:42.