QXL.dkSøg7 søgeresultater
Kategorier
  • Aluminia(7)
Avanceret søgning
Gør et kup
Opret Søgeagent
1
Produkt Slut Bud Pris
aluminia ALUMINIA 23/9/2020 22:07 0
50,- DKK
platte frederik den 6 ingen paaskrevet firma men aluminia PLATTE FREDERIK DEN 6 INGEN PÅSKREVET FIRMA MEN ALUMINIA 25/9/2020 12:26 0
40,- DKK
aluminia porcelaen bonbonniere h 13 5cm Aluminia Porcelæn Bonbonniere H.13,5cm 26/9/2020 14:50
1780,- DKK
columbine blomstervase niels thorsson nr 2761 Columbine blomstervase Niels Thorsson Nr. 2761 28/9/2020 13:08 0
1250,- DKK
aluminia platte zincks 100 aars jubilaeum ALUMINIA PLATTE - ZINCKS 100-ÅRS JUBILÆUM. 29/9/2020 14:46 0
80,- DKK
2 musselmalede tallerkner aluminia koebehavns fajancefabrik 2 MUSSELMALEDE TALLERKNER. ALUMINIA/KØBEHAVNS FAJANCEFABRIK. 1/10/2020 14:43 0
40,- DKK
aluminia krakele terrine diam 32cm Aluminia krakele terrine diam. 32cm 2/10/2020 10:46
90,- DKK

Viser: 1-7  af  7  linjer

1 |
Opdateret: 22/9/2020 15:57.