QXL.dkSøg12674 søgeresultater
Kategorier
Avanceret søgning
Gør et kup
Opret Søgeagent
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10
Produkt Slut Bud Pris
4 juleark fra sydslesvig1977 78 79 80 4 JULEARK FRA SYDSLESVIG1977-78-79-80 24/10/2019 19:38 0
40,- DKK
juleark fra 1986 med sinatur ufoldet JULEARK FRA 1986 MED SINATUR UFOLDET 25/10/2019 09:38 0
75,- DKK
faeroeerne stjaernestemplet paa danske maerker FÆRØERNE STJÆRNESTEMPLET PÅ DANSKE MÆRKER 25/10/2019 10:17 0
85,- DKK
afklip dansk blandet 459 gram lot med baade nyt og aeldre Afklip dansk blandet 459 gram lot med både nyt og ældre Få nye pragt stemplet i denne blanding 25/10/2019 19:30 12
70,- DKK
juleark fra 1953 59 overtyk med forskut tryk JULEARK FRA 1953/59 OVERTYK MED FORSKUT TRYK 25/10/2019 19:46 0
100,- DKK
samling juleark fra sydslesvig 15 forskaelig ufoldet 1963 80 SAMLING JULEARK FRA SYDSLESVIG 15 FORSKÆLIG UFOLDET 1963-80 25/10/2019 21:20
195,- DKK
7 juleark fra danmark 2000 2006 ufoldet 7 JULEARK FRA DANMARK 2000-2006 UFOLDET 25/10/2019 22:00 0
145,- DKK
danmark reklamemaerke afa 6 stemplet q 809 Danmark REKLAMEMÆRKE AFA 6 stemplet - (Q-809) 26/10/2019 17:16 1
1220,- DKK
faeroeerne stjaernestemplet paa danske maerker FÆRØERNE STJÆRNESTEMPLET PÅ DANSKE MÆRKER 26/10/2019 19:08 0
50,- DKK
3 ufoldet juleark 1967 68 og 1969 3 UFOLDET JULEARK 1967-68 OG 1969 26/10/2019 21:04 0
95,- DKK
4 juleark fra sydslesvig 1968 70 71 og 80 ufoldet 4 JULEARK FRA SYDSLESVIG 1968-70-71 OG 80 UFOLDET 26/10/2019 23:08 0
25,- DKK
24 jule breve fra julemaerkemarch 2012 24 JULE BREVE FRA JULEMÆRKEMARCH 2012 27/10/2019 10:10 0
75,- DKK
18 bl jule breve fra julemaerkemarch 18 BL. JULE BREVE FRA JULEMÆRKEMARCH 27/10/2019 10:12 0
50,- DKK
her er der 10 nyger fdk fra danmark HER ER DER 10 NYGER FDK FRA DANMARK 27/10/2019 10:15 0
100,- DKK
18 jule breve fra julemaerkemarch 2013 18 JULE BREVE FRA JULEMÆRKEMARCH 2013 27/10/2019 10:15 0
60,- DKK
stemplet juleark fra 1952 STEMPLET JULEARK FRA 1952 27/10/2019 10:16 0
125,- DKK
10 jule breve fra julemaerkemarch 2010 og 2011 10 JULE BREVE FRA JULEMÆRKEMARCH 2010 OG 2011 27/10/2019 11:09 0
40,- DKK
juleark fra tuborg 1996 JULEARK FRA TUBORG 1996 27/10/2019 21:04 0
25,- DKK
4 juleark fra sydslesvig 1957 68 76 og 80 ufoldet 4 JULEARK FRA SYDSLESVIG 1957-68-76 OG 80 UFOLDET 27/10/2019 21:26 0
55,- DKK
proevemaerker PRØVEMÆRKER 28/10/2019 08:22 0
145,- DKK
afa 2b 1851 AFA 2b 1851 28/10/2019 11:11 2
320,- DKK
jule souvenirmappe 1980 JULE SOUVENIRMAPPE 1980 28/10/2019 19:42 0
35,- DKK
juleark fra 1911 soenderjylland JULEARK FRA 1911 SØNDERJYLLAND 28/10/2019 20:42 0
500,- DKK
juleark fra sydslesvig 1949 JULEARK FRA SYDSLESVIG 1949 28/10/2019 22:38 0
275,- DKK
ufoldet juleark fra 1953 utakket UFOLDET JULEARK FRA 1953 UTAKKET 28/10/2019 22:40 0
75,- DKK
cykelloeb postfrisk selvklaebende smaa ark 2010 2804 7 Cykelløb postfrisk selvklæbende små ark 2010 .(2804-7) 29/10/2019 08:41 1
260,- DKK
juleark ufoldet fra 1978 82 takket 4 side JULEARK UFOLDET FRA 1978/82 TAKKET 4 SIDE 29/10/2019 13:24 0
50,- DKK
dk godt blandet parti afa kr 11 860 00 muligheder DK: GODT blandet parti !! Afa kr. 11.860,00 !! MULIGHEDER !! 29/10/2019 19:11 36
160,- DKK
6 juleark fra odder 1977 78 80 81 82 og 1986 ufoldet 6 JULEARK FRA ODDER 1977-78-80-81-82 OG 1986 UFOLDET 29/10/2019 21:46
40,- DKK
danmark 2 haefte afa nr s 1 DANMARK 2 HÆFTE AFA NR. S,1 29/10/2019 22:32 0
65,- DKK

Viser: 1-30  af  1000  linjer

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 |
.
Opdateret: 24/10/2019 07:12.