QXL.dkSøg12222 søgeresultater
Kategorier
Avanceret søgning
Gør et kup
Opret Søgeagent
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10
Produkt Slut Bud Pris
juleark fra dansk baptist kongo mission 1941 ufoldet JULEARK FRA DANSK BAPTIST KONGO MISSION 1941 UFOLDET 13/12/2018 18:00 0
75,- DKK
dk godt lot postfrisk bogtryk afa ca kr 6 300 00 DK: GODT LOT POSTFRISK BOGTRYK. Afa ca. kr. 6.300,00 !!!!!!! 13/12/2018 19:25 27
350,- DKK
dk parti postfrisk paalydende kr 425 10 DK: Parti postfrisk. Pålydende kr. 425,10 !!!!!!!!!!! 13/12/2018 19:35 11
210,- DKK
juleark fra odder velgoerenhed 1945 JULEARK FRA ODDER VELGØRENHED 1945 13/12/2018 19:59 0
60,- DKK
juleark fra koege 1988 ufoldet JULEARK FRA KØGE 1988 UFOLDET 13/12/2018 20:20 0
30,- DKK
juleark fra holstebro 1982 ufoldet JULEARK FRA HOLSTEBRO 1982 UFOLDET 13/12/2018 20:27 0
30,- DKK
juleark fra holstebro 1989 ufoldet JULEARK FRA HOLSTEBRO 1989 UFOLDET 13/12/2018 20:35 0
30,- DKK
ufoldet juleark fra 1969 utakket UFOLDET JULEARK FRA 1969 UTAKKET 13/12/2018 20:37 0
75,- DKK
juleark fra holstebro 2002 ufoldet JULEARK FRA HOLSTEBRO 2002 UFOLDET 13/12/2018 20:47 0
35,- DKK
nytryk juleark fra 1928 stemplet nordfrimex 83 NYTRYK JULEARK FRA 1928 STEMPLET NORDFRIMEX 83 13/12/2018 21:06 0
30,- DKK
juleark fra odder 1950 JULEARK FRA ODDER 1950 13/12/2018 21:19 0
65,- DKK
danmark postfrisk paalydende kr 753 75 a1657 DANMARK - POSTFRISK - PÅLYDENDE KR. 753,75 !!!!! (A1657) 13/12/2018 21:45 19
280,- DKK
danmark saet afa nr 186 95 stemplet DANMARK SÆT AFA NR. 186-95 STEMPLET 13/12/2018 22:40 0
75,- DKK
nyere dansk kilovarer 250 gr NYERE DANSK KILOVARER, 250 GR. 14/12/2018 16:30 18
460,- DKK
jul unicef ufoldet JUL UNICEF UFOLDET 14/12/2018 17:39 0
22,- DKK
amnesty helark ufoldet AMNESTY HELARK UFOLDET 14/12/2018 18:17 0
30,- DKK
juleark fra fuglebjerg 1979 ufoldet JULEARK FRA FUGLEBJERG 1979 UFOLDET 14/12/2018 18:21 0
25,- DKK
juleark fra fuglebjerg 1977 ufoldet utakket JULEARK FRA FUGLEBJERG 1977 UFOLDET UTAKKET 14/12/2018 18:23 0
30,- DKK
dk godt stemplet parti tjenestemaerker afa ca kr 6 000 00 DK: GODT stemplet parti Tjenestemærker. Afa ca. kr. 6.000,00 14/12/2018 19:56 34
200,- DKK
juleark fra dansk bowling forbund 1980 ufoldet JULEARK FRA DANSK BOWLING FORBUND 1980 UFOLDET 14/12/2018 20:06 0
25,- DKK
juleark fra 1976 utakket JULEARK FRA 1976 UTAKKET 14/12/2018 20:12 0
50,- DKK
juleark fra 1951 utakket JULEARK FRA 1951 UTAKKET 14/12/2018 20:14 0
60,- DKK
juleark fra 1954 JULEARK FRA 1954 14/12/2018 20:15 1
65,- DKK
haefte fra 1985 som skalatryk HÆFTE FRA 1985 SOM SKALATRYK 14/12/2018 20:16 0
50,- DKK
skalatryk fra 1979 ufoldet og utakket SKALATRYK FRA 1979 UFOLDET OG UTAKKET 14/12/2018 20:39 0
55,- DKK
juleark fra sydslesvig 1973 ufoldet JULEARK FRA SYDSLESVIG 1973 UFOLDET 14/12/2018 20:44 0
35,- DKK
10 utakket juleark ufoldet 1964 66 68 69 88 10 UTAKKET JULEARK UFOLDET 1964-66-68-69-88 14/12/2018 21:14 0
165,- DKK
komplet skala tryk fra 1951 ufoldet KOMPLET SKALA TRYK FRA 1951 UFOLDET 14/12/2018 21:28 0
200,- DKK
julehilsen fra dyrehaven med overtrykt 1984 86 ufoldet JULEHILSEN FRA DYREHAVEN MED OVERTRYKT 1984/86 UFOLDET 14/12/2018 22:01 0
50,- DKK
juleark jylland 1960 med over tkyk 1977 ufoldet JULEARK JYLLAND 1960 MED OVER TKYK 1977 UFOLDET 14/12/2018 22:11 0
75,- DKK

Viser: 1-30  af  1000  linjer

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 |
.
Opdateret: 13/12/2018 12:40.