QXL.dkSøg11584 søgeresultater
Kategorier
Avanceret søgning
Gør et kup
Opret Søgeagent
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10
Produkt Slut Bud Pris
9 forskaelig juleark fra odder takket og utakket ufoldet 9 FORSKÆLIG JULEARK FRA ODDER TAKKET OG UTAKKET UFOLDET 24/6/2017 21:46 0
125,- DKK
lille partig arkraster fra odder takket utakket LILLE PARTIG ARKRASTER FRA ODDER TAKKET UTAKKET 24/6/2017 21:55 0
75,- DKK
firblok fra odder 1912 og 13 postfrisk FIRBLOK FRA ODDER 1912 OG 13 POSTFRISK 24/6/2017 21:58 0
25,- DKK
firblok fra odder 1915 og 16 postfrisk FIRBLOK FRA ODDER 1915 OG 16 POSTFRISK 24/6/2017 21:59 0
25,- DKK
firblok fra odder 1937 og 39 med overtyk 1941 postfrisk FIRBLOK FRA ODDER 1937 OG 39 MED OVERTYK 1941 POSTFRISK 24/6/2017 22:03 0
25,- DKK
juleark fra odder 1986 ufoldet JULEARK FRA ODDER 1986 UFOLDET 24/6/2017 22:26 0
20,- DKK
juleark fra odder 1950 JULEARK FRA ODDER 1950 24/6/2017 22:30 0
60,- DKK
2 varianter i afa nr 40 ovalfejl 2 VARIANTER I AFA NR. 40 OVALFEJL 25/6/2017 11:50 0
50,- DKK
juleark fra odder velgoerenhed 1945 JULEARK FRA ODDER VELGØRENHED 1945 25/6/2017 17:17 0
60,- DKK
juleark fra odder velgoerenhed 1946 JULEARK FRA ODDER VELGØRENHED 1946 25/6/2017 17:19 0
100,- DKK
juleark fra odder velgoerenhed 1947 JULEARK FRA ODDER VELGØRENHED 1947 25/6/2017 17:21 0
60,- DKK
juleark fra odder velgoernhed 1979 ufoldet JULEARK FRA ODDER VELGØRNHED 1979 UFOLDET 25/6/2017 20:50 0
15,- DKK
kasse med danske bundter KASSE MED DANSKE BUNDTER 25/6/2017 21:30 0
75,- DKK
juleark fra odder utakket 1971 ufoldet JULEARK FRA ODDER UTAKKET 1971 UFOLDET 26/6/2017 16:21 0
35,- DKK
juleark fra odder 1977 ufoldet JULEARK FRA ODDER 1977 UFOLDET 26/6/2017 16:26 0
22,- DKK
juleark fra odder 1977 ufoldet utakket JULEARK FRA ODDER 1977 UFOLDET UTAKKET 26/6/2017 16:28 0
30,- DKK
bundter over 150 forskaelig danske bundter BUNDTER OVER 150 FORSKÆLIG DANSKE BUNDTER 26/6/2017 20:01 0
200,- DKK
bl lot med en del stjaernestemplet maerker BL. LOT MED EN DEL STJÆRNESTEMPLET MÆRKER 26/6/2017 21:25 0
50,- DKK
bl lot 8 oere roed i flere typer BL. LOT 8 ØRE RØD I FLERE TYPER 26/6/2017 21:38 0
50,- DKK
lot to farvet LOT. TO FARVET 26/6/2017 21:42 0
125,- DKK
stjaernestemplet parstykke lundforlund i STJÆRNESTEMPLET PARSTYKKE LUNDFORLUND I 26/6/2017 21:47 0
140,- DKK
danmark afa nr 30 cy DANMARK AFA NR. 30 CY 26/6/2017 21:49 0
550,- DKK
danmark afa 16 a ustemplet linietakket 12 att c a m Danmark AFA 16 A ustemplet linietakket 12½ - att C.A.M. 26/6/2017 22:04 0
8800,- DKK
variandt saet firblokke afa nr 631 32 a afa over 500 kr VARIANDT SÆT FIRBLOKKE AFA NR. 631-32 A AFA OVER 500 KR. 27/6/2017 18:58 0
50,- DKK
juleark ufoldet fra 1978 82 takket 4 side JULEARK UFOLDET FRA 1978/82 TAKKET 4 SIDE 27/6/2017 20:52 0
50,- DKK
danmark afa 50 moerk violet 1996 8 Danmark AFA 50 mørk violet - ( 1996-8) 28/6/2017 11:01 1
55,- DKK
juleark fra danmark 1980 ufoldet takket 4 sider JULEARK FRA DANMARK 1980 UFOLDET TAKKET 4 SIDER 28/6/2017 12:24 0
20,- DKK
postfrisk firblok afa nr 327 POSTFRISK FIRBLOK AFA NR. 327 28/6/2017 20:56 0
175,- DKK
danske bundter over 100 stk DANSKE BUNDTER OVER 100 STK. 28/6/2017 21:06 0
100,- DKK
over 100 danske bundter OVER 100 DANSKE BUNDTER 28/6/2017 21:10 0
100,- DKK

Viser: 1-30  af  1000  linjer

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 |
.
Opdateret: 24/6/2017 14:09.