QXL.dkSøg24 søgeresultater
Kategorier
  • Lyngby porcelæn(24)
Avanceret søgning
Gør et kup
Opret Søgeagent
1
Produkt Slut Bud Pris
lyngby porcelaens fad nr 124 2 75 oe 18 5 cm h 3 8 cm LYNGBY PORCELÆNS FAD NR. 124-2-75. Ø. 18,5 CM. H. 3,8 CM. 19/10/2017 20:08 0
230,- DKK
lyngby ildfaste skaale skaal m hank oe 10 stor skaal oe 13 c LYNGBY, ILDFASTE SKÅLE. SKÅL M/HANK Ø. 10. STOR SKÅL Ø. 13 C 19/10/2017 20:08 0
180,- DKK
lyngby porcelaen nr 3028 cigaret holder krakeleret look LYNGBY PORCELÆN NR. 3028. CIGARET HOLDER, KRAKELERET LOOK. 19/10/2017 20:09 0
70,- DKK
acapulco frokosttallerken Acapulco - frokosttallerken 19/10/2017 20:10 0
125,- DKK
acapulco tallerken 24 oe Acapulco tallerken-24 Ø 19/10/2017 20:10 0
100,- DKK
flad tallerken lotus fra lyngby porcelaen Flad tallerken, Lotus fra Lyngby Porcelæn 20/10/2017 14:40 0
150,- DKK
stelton boernetallerken skridsikker bund Stelton- børnetallerken skridsikker bund 20/10/2017 18:51 0
100,- DKK
kew gardens skaal english ironstone KEW GARDENS -skål.English Ironstone 20/10/2017 20:32 0
50,- DKK
roerstrand porcelaen nr 672 Rørstrand porcelæn nr 672 20/10/2017 20:34 0
30,- DKK
4 stk kuvertaskebaegre med reklametryk 4 STK. KUVERTASKEBÆGRE MED REKLAMETRYK 20/10/2017 21:15 0
50,- DKK
lyngby trekantet skaal Lyngby Trekantet skål 21/10/2017 15:08 0
200,- DKK
lyngby vase nr 140 2 93 Lyngby vase nr.140-2-93 21/10/2017 15:10 0
250,- DKK
soed kande fra lyngby porcelaen Sød kande fra Lyngby Porcelæn 21/10/2017 18:20
45,- DKK
5 kaffekopper lyngby som nye 5 Kaffekopper, Lyngby, Som nye. 23/10/2017 20:08
220,- DKK
nr 97 lyngby pige med hund Nr. 97 Lyngby Pige med hund 24/10/2017 18:02 0
399,- DKK
lyngby picnic smoerebrikker Lyngby Picnic smørebrikker 24/10/2017 21:44 0
125,- DKK
flot lyngby vase h 18cm FLOT LYNGBY VASE H-18cm 25/10/2017 08:33 0
299,- DKK
porcelaen PORCELÆN. 25/10/2017 10:53 0
60,- DKK
flot lyngby hund figur nr 85 FLOT LYNGBY HUND FIGUR NR 85 25/10/2017 13:44 0
399,- DKK
flot lyngby figur l 17 5cm FLOT LYNGBY FIGUR L-17,5cm 25/10/2017 14:21 0
300,- DKK
figgjo flint turi kop design 60 erne tor viking Figgjo Flint .TURI kop- design 60-erne-Tor Viking. 26/10/2017 17:38 0
50,- DKK
1 gryde danild 66 lyngby 1 gryde Danild 66, Lyngby 27/10/2017 15:40 0
125,- DKK
gammel vase lyngby porcellaen Gammel vase - Lyngby porcellæn 27/10/2017 20:42 0
750,- DKK
lyngby vase med dragemotiv 20 cm Lyngby vase med dragemotiv, 20 cm. 30/10/2017 23:00 0
200,- DKK

Viser: 1-24  af  24  linjer

1 |
Opdateret: 18/10/2017 15:07.