QXL.dkSøg13 søgeresultater
Kategorier
  • Lyngby porcelæn(13)
Avanceret søgning
Gør et kup
Opret Søgeagent
1
Produkt Slut Bud Pris
lyngby porcelaens fad nr 124 2 75 oe 18 5 cm h 3 8 cm LYNGBY PORCELÆNS FAD NR. 124-2-75. Ø. 18,5 CM. H. 3,8 CM. 23/9/2020 22:07 0
230,- DKK
lyngby porcelaen nr 3028 cigaret holder krakeleret look LYNGBY PORCELÆN NR. 3028. CIGARET HOLDER, KRAKELERET LOOK. 23/9/2020 22:07 0
70,- DKK
dan ild fad dan ild fad 25/9/2020 08:10 0
75,- DKK
50,- DKK
dan ild sukker og floede saet dan ild sukker og fløde sæt 25/9/2020 08:10 0
50,- DKK
dan ild stager dan ild stager 25/9/2020 08:10 0
50,- DKK
lidt dan ild lidt dan ild 25/9/2020 08:10 0
40,- DKK
fire dele dan ild fire dele dan ild 26/9/2020 08:10 0
40,- DKK
lyngby vaser 3 stk saelges samlet Lyngby vaser - 3 stk. sælges samlet - 26/9/2020 14:20 0
100,- DKK
5 dele lyngby 3 vaser samt 2 smaa skaale saelges samlet 5 dele Lyngby - ( 3 vaser samt 2 små skåle) sælges samlet - 26/9/2020 14:28 1
160,- DKK
lyngby 2 vaser samt 2 smaa skaale 4 dele saelges samlet Lyngby ( 2 vaser samt 2 små skåle) 4 dele sælges samlet 26/9/2020 14:36 0
125,- DKK
lyngby skaal Lyngby skål. 28/9/2020 13:28 0
100,- DKK
kongens lyngby KONGENS LYNGBY. 1/10/2020 17:56 0
100,- DKK

Viser: 1-13  af  13  linjer

1 |
Opdateret: 22/9/2020 16:41.