QXL.dkSøg12 søgeresultater
Kategorier
  • Lyngby porcelæn(12)
Avanceret søgning
Gør et kup
Opret Søgeagent
1
Produkt Slut Bud Pris
harlekin trekantet fad Harlekin trekantet fad 19/8/2019 15:52 0
225,- DKK
lyngby porcelaens fad nr 124 2 75 oe 18 5 cm h 3 8 cm LYNGBY PORCELÆNS FAD NR. 124-2-75. Ø. 18,5 CM. H. 3,8 CM. 19/8/2019 20:29 0
230,- DKK
lyngby porcelaen nr 3028 cigaret holder krakeleret look LYNGBY PORCELÆN NR. 3028. CIGARET HOLDER, KRAKELERET LOOK. 19/8/2019 20:29 0
70,- DKK
lyngby ildfaste skaale skaal m hank oe 10 stor skaal oe 13 c LYNGBY, ILDFASTE SKÅLE. SKÅL M/HANK Ø. 10. STOR SKÅL Ø. 13 C 19/8/2019 20:29 0
180,- DKK
lyngby vase gl model 10 cm Lyngby Vase (gl. model) 10 cm. 20/8/2019 10:36 0
350,- DKK
kongens lyngby KONGENS LYNGBY. 24/8/2019 16:06 0
100,- DKK
flot lyngby figur l 17 5cm FLOT LYNGBY FIGUR L-17,5cm 26/8/2019 14:04 0
200,- DKK
flot lyngby vase h 18cm FLOT LYNGBY VASE H-18cm 26/8/2019 17:16 0
299,- DKK
lyngby skaal Lyngby skål. 26/8/2019 17:58 0
100,- DKK
5 kaffekopper lyngby som nye 5 Kaffekopper, Lyngby, Som nye. 26/8/2019 21:44
220,- DKK
lyngby vase 15 cm gl model Lyngby Vase 15 cm (gl. model) 28/8/2019 06:48 0
500,- DKK
flot lyngby vase h 18cm FLOT lyngby vase H-18cm 29/8/2019 13:56 0
300,- DKK

Viser: 1-12  af  12  linjer

1 |
Opdateret: 19/8/2019 03:56.