QXL.dkSøg6 søgeresultater
Kategorier
  • Lyngby porcelæn(6)
Avanceret søgning
Gør et kup
Opret Søgeagent
1
Produkt Slut Bud Pris
lyngby porcelaens fad nr 124 2 75 oe 18 5 cm h 3 8 cm LYNGBY PORCELÆNS FAD NR. 124-2-75. Ø. 18,5 CM. H. 3,8 CM. 24/10/2019 17:08 0
230,- DKK
lyngby porcelaen nr 3028 cigaret holder krakeleret look LYNGBY PORCELÆN NR. 3028. CIGARET HOLDER, KRAKELERET LOOK. 24/10/2019 17:08 0
70,- DKK
lyngby skaal Lyngby skål. 28/10/2019 15:23 0
100,- DKK
lyngby vase gl model 10 cm Lyngby Vase (gl. model) 10 cm. 29/10/2019 20:34 0
300,- DKK
kongens lyngby KONGENS LYNGBY. 3/11/2019 20:29 0
100,- DKK
5 kaffekopper lyngby som nye 5 Kaffekopper, Lyngby, Som nye. 4/11/2019 21:54
220,- DKK

Viser: 1-6  af  6  linjer

1 |
Opdateret: 24/10/2019 06:53.